Historie Alfy

Naše prodejna ALFA - zdravá výživa byla otevřena 3.6.2009. Byly využity zkušenosti a informace, které byly uplatněny při otevření a provozu naší první prodejny Racionální výživa, Dukelské náměstí 10, 693 01 Hustopeče, která byla otevřena 20.3.2000. Našim sortimentem, službami i cenami se snažíme maximálně vyjít zákazníkům vstříc, aby u nás našli to, co hledají rádi se k nám vraceli. Pokud se najde něco, co právě vnašem sortimentu není, rádi vám požadovaný produkt objednáme.

Z našeho sortimentu jsou to vegetariánské potraviny ve standardní i BIO kvalitě, makrobiotické potraviny, bezlepkové potraviny, certifikovaná přírodní i BIO kosmetika, EKO mycí a prací prostředky, dále čaje zastoupené v široké nabídce všeho druhu sypané, porcované, v dárkokých dózách a kazetách a čajové příslušenství, vážené oříšky a ovoce, které Vám rádi zabalíme do dárkového kornoutku, u kterého si složení a cenu určíte Vy sami. V neposlední řadě jsou to stravovací doplňky na podporu Vašeho zdraví a imunity, které Vám poskytneme vč. stravovacího poradenství, esenciální oleje...

 

Naši uživatelé

Několik informací o našich příznivcích - čerpáno ze statistik Facebooku. (není to objektivní informace, protože ne každý Facebook má a používá ho):

ženy    75%        muži    25%

Většinu našich fanoušků pochází z ČR, asi 4% SR a asi 2% ostatní zahraničí

73% příznivců patří do věkové kategorie 18 - 34 let